Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
František Xaver Krejčí
(1896-1957)
Les
Položka č.: 281846Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:21
olej, plátno, 1949, 37,5 x 46 cm, sign. PD F. Krejčí 49, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laube
(1888-?)
Osvětlená krajina
Položka č.: 279828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:22
pastel, papír, 1959, 31 x 22 cm, sign. LD Laube 59, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Linhart
Krajina
Položka č.: 281841Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:23
olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. PD O. Linhart, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Minařík?
Chalupa u potoka
Položka č.: 281801Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:24
olej, karton, 40 x 49 cm, sign. PD Minařík, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
G. Möser
Kostel nad řekou
Položka č.: 281845Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:25
olej, karton, 1942, 34 x 47 cm, sign. PD G. Möser 42, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pasáček
Položka č.: 280079Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:26
olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. LD, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lesní cesta
Položka č.: 281840Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:27
olej, karton, 49 x 35 cm, sign. LD Frajan?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Stavení u lesa
Položka č.: 281800Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:28
tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na vesnici
Položka č.: 278933Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:29
tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 281788Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:30
olej, karton, 20 x 28 cm, sign. PD Kozák?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na kraji lesa
Položka č.: 281837Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:31
olej, karton, 49 x 76,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Luční krajina
Položka č.: 281831Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:32
tempera, karton, 20,5 x 26 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Přehrada
Položka č.: 281828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Potok
Položka č.: 281829Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:34
olej, plátno, 53 x 59 cm, sign. PD GŽ, rám , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lesní krajina
Položka č.: 281827Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:35
akvarel, papír, 29,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Luh
Položka č.: 281844Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:36
akvarel, tuš, karton, 34 x 49 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Břízy
Položka č.: 281843Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:37
olej, sololit, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V rákosí
Položka č.: 281809Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:38
olej, plátno, 1984, 50 x 61 cm, sign. DU TRK 84, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 281786Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:39
olej, karton, 13 x 17 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 281802Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:40
olej, plátno, 69 x 58,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zřícenina
Položka č.: 281838Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:41
olej, plátno, 80,5 x 53 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Luční krajina
Položka č.: 281835Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:42
olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
U řeky
Položka č.: 281836Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:43
olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Novák
(1915-2006)
Krajina
Položka č.: 200303Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:44
olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD K. Novák, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Obrovského, K. Mináře, B. Slánského, O. Stefana, V. V. Štecha a Josefa Zrzavého na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Pecháček
(1923-1991)
Z jižních Čech
Položka č.: 281778Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:45
akvarel, papír, 28 x 38,5 cm, sign. PD Pecháček, rám, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Petrovský
Krajina
Položka č.: 281842Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:46
olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD R. Petrovský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina
Položka č.: 279471Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:47
akvarel, tuš, papír, 43,5 x 61,5 cm, sign. DU Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina III.
Položka č.: 274497Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:48
voskový pastel, papír, 1970, 29 x 40 cm, sign. LD Pitrmann 29. 8. 1970, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina II.
Položka č.: 274496Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:49
voskový pastel, papír, 1970, 29 x 40 cm, sign. LD Pitrmann 1970, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina I.
Položka č.: 274495Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:50
voskový pastel, papír, 1969, 29 x 40 cm, sign. PD Pitrmann 6. 8. 1969, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO