Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Augusta
Borovice u potoku
Položka č.: 279078Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:00
tempera, olej, karton, kolem r. 1922, 45 x 24 cm, sign. PD Augusta, rám, malba místy mírně oprýskaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. J. Černý
Řeka
Položka č.: 281796Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:01
akvarel, deska, 1935, 37 x 49,5 cm, sign. LD V. J. Černý 1935, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Daněk
Mýtina
Položka č.: 281839Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:02
olej, sololit, 1975, 26 x 33 cm, sign. LD Daněk 75, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Zasněžená Praha
Položka č.: 279949Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:03
olej, karton, 11,5 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, rám, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Krajina
Položka č.: 281785Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:04
olej, karton, 12 x 15,5 cm, sign. PD J. Dlabal, rám, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
St. Fischer
Altán
Položka č.: 281830Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:05
olej, plátno, 28 x 40,3 cm, sign. PD St. Fischer, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Homolka
(1909-1964)
Stavení u jezu
Položka č.: 270106Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:06
olej, plátno, 1944, 50 x 77 cm, sign. PD Ant. Homolka 44, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hrabák
Stavení v lese
Položka č.: 281826Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:07
olej, karton, 27,5 x 17,8 cm, sign. PD Hrabák, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hrádek
(1904-1999)
Údolí řeky
Položka č.: 281791Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:08
tempera, karton, 50 x 66,5 cm, sign. PD J. Hrádek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Tomáš Hrdinka
(1901-?)
Na řece
Položka č.: 277639Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:09
olej, karton, 41 x 68 cm, sign. LD Hrdinka, rám, malba místy krakelovaná, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák Fr. Podešvy a Jos. Šilhavého, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Hrstka
Ořech
Položka č.: 281784Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:10
olej, sololit, 2000, 21 x 15,5 cm, sign. PD MH 2000, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Hrstka
Vrba
Položka č.: 281783Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:11
olej, sololit, 2000, 19,5 x 15 cm, sign. PD MH 2000, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Hrstka
Jeřáb
Položka č.: 281782Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:12
olej, sololit, 2000, 19,5 x 15 cm, sign. PD MH 2000, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Janča
(1907-1992)
Venkovské stavení
Položka č.: 217751Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:13
olej, lepenka, 23,5 x 50,5 cm, sign. LD Janča, studium na FF UJEP v Brně
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Ježek
Krajina
Položka č.: 281825Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:14
olej, deska, 1945, 24,5 x 38,5 cm, sign. LD O. Ježek 45, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kahoun
Stavení
Položka č.: 281794Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:15
olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Kahoun
Silnice
Položka č.: 281793Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:16
olej, karton, 1990, 25 x 35 cm, sign. LD Kohout 90, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Karták
Vesnice
Položka č.: 281807Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:17
olej, karton, 1932, 45,5 x 53 cm, sign. PD Karták 32, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Krajina
Položka č.: 259219Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:18
olej, plátno, 50,5 x 66 cm, blindrám, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Peregrin Kloc
(1894-?)
Hrad
Položka č.: 281795Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:19
olej, karton, 49 x 68 cm, sign. PD Kloc, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Xaver Krejčí
(1896-1957)
Krajina
Položka č.: 281812Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:20
olej, karton, 1940, 35 x 43 cm, sign. PD F. Krejčí 40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Xaver Krejčí
(1896-1957)
Les
Položka č.: 281846Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:21
olej, plátno, 1949, 37,5 x 46 cm, sign. PD F. Krejčí 49, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laube
(1888-?)
Osvětlená krajina
Položka č.: 279828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:22
pastel, papír, 1959, 31 x 22 cm, sign. LD Laube 59, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Linhart
Krajina
Položka č.: 281841Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:23
olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. PD O. Linhart, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Minařík?
Chalupa u potoka
Položka č.: 281801Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:24
olej, karton, 40 x 49 cm, sign. PD Minařík, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
G. Möser
Kostel nad řekou
Položka č.: 281845Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:25
olej, karton, 1942, 34 x 47 cm, sign. PD G. Möser 42, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pasáček
Položka č.: 280079Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:26
olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. LD, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lesní cesta
Položka č.: 281840Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:27
olej, karton, 49 x 35 cm, sign. LD Frajan?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Stavení u lesa
Položka č.: 281800Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:28
tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na vesnici
Položka č.: 278933Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:29
tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu