Josef Bureš

(1889-1969)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Pramen Chrudimky u Vortové

    Položka č.: 219976

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:08

    olej, plátno, 1941, 70 x 50 cm, sign. PD J. Bureš 1941, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)