Oldřich Jelen

(1961)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Carpe Diem

    Položka č.: 199664

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:58

    litografie, 2016, 11 x 15 cm, sign. PD Jelen 2016, autorský tisk, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Položka č.: 204832

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:18

    litgrafie, 2001, 46 x 44,5 cm, sign. PD Jelen 2001, č. 61/185, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)