Oldřich Jelen

(1961)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Položka č.: 191389

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:03

    litografie, 2015, 13,5 x 11 cm, sign. PD Jelen 2015, č. 19/19, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Don Qujjote

    Položka č.: 191394

    Vyvolávací cena: 2.150 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:04

    litografie, 2010, 23 x 22 cm, sign. PD Jelen 2010, č. 82/201, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 2.150 CZK (86 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Hora

    Položka č.: 199665

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:23

    litografie, 2016, 15,5 x 11,5 cm, sign. PD Jelen 2016, autorský tisk, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Hora

    Položka č.: 214258

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:46

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Carpe Diem

    Položka č.: 217338

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:54

    litografie, 2016, 11 x 15 cm, sign. PD Jelen 2016, autorský tisk, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)