Martin Salajka

(1981)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlk

    Položka č.: 163009

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:18

    linoryt, 2011, 60 x 47 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, autorský tisk, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Berany duc

    Položka č.: 188438

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:49

    linoryt, 2014, 60 x 42 cm, sign. PD Martin Salajka 2014, autorský tisk, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka II.

    Položka č.: 196488

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:15

    kombinovaná technika, plátno, 2014, 20 x 16 cm, sign. vzadu Salajka 2014, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlci

    Položka č.: 214132

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:46

    litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, č. 51/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)