Martin Salajka

(1981)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Ptačí hnízdo

    Položka č.: 234548

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:05

    litografie, 2015, 32 x 40 cm, sign. Martin Salajka 2015, č. 91/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)