Martin Salajka

(1981)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Hnízdo

    Položka č.: 281544

    Vyvolávací cena: 76.000 CZK (3.167 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:47

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2023, rám, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 76.000 CZK (3.167 €)