K. Heller

  • K. Heller

    Lesní zákoutí

    Položka č.: 224007

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:44

    olej, karton, 1939, 33,5 x 44 cm, sign. PD K. Heller 39, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)