Václav Zavadil

(1915-1990)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hradčany

    Položka č.: 138920

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2019 10:35

    tuš, akvarel, papír, 20,5 x 29 cm, sign. PD Zavadil, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)