Aldof Jelínek Alex
(1890-1957)
Tonda Špacír ze Strmilova
Položka č.: 179080Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:04
litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)