Aldof Jelínek Alex

(1890-1957)

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Tonda Špacír ze Strmilova

    Položka č.: 179080

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:04

    litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)