Robert Hliněnský

(1908-1979)

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Položka č.: 232456

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2019 18:39

    olej, sololit, 1944, 31 x 45 cm, sign. PD Hliněnský Rob. 1944, sign. PD Hliněnský Rob. 1944, rám, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)