Ivana Lomová

  • Ivana Lomová

    Green

    Položka č.: 239962

    Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.080 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 18:16

    olej, plátno, 2004, 90 x 120 cm, sign. vzadu Ivana Lomová, typická ukázka díla z ruky významné současné autorky, která vystudovala architekturu na ČVUT, je tedy v oboru malířství autodidaktem. Lomová se v posledních letech prosadila svými až hyperrealistickými obrazy, které povětšinou skládá z někol…

    Aktuální cena: 52.000 CZK (2.080 €)