Ivana Lomová

  • Ivana Lomová

    Věčný vůdce

    Položka č.: 206015

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 17:33

    litografie, 2013, 35 x 34,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 2013, č. 15/126, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)