Ivana Lomová

  • Ivana Lomová

    Gomera

    Položka č.: 230007

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:38

    originální litografie, 2018, 32,2 x 46,9 cm, sign. PD Ivana Lomová 2018, č. 9/100, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ivana Lomová

    Série 6 ks litografií Cvičení

    Položka č.: 235280

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:59

    litografie, 2018, 9 x 13,1 cm, sign. PN/LN/UN Ivana Lomová , autorský tisk, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivana Lomová

    (Ladislav Klíma) Slavná Nemesis

    Položka č.: 235644

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2019 19:03

    bibliofilie, 2005, 27,5 x 21,5 cm, autorský tisk, součástí edice jsou čtyři litografie Ivany Lomové, vydalo nakladatelství bibliofilských tisků a grafiky Aulos, vydáno 70 výtisků, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Ivana Lomová

    Voliči

    Položka č.: 236989

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:39

    9x olej, plátno, 2013, 23 x 21 cm, vše sign. na zadní straně Ivana Lomová, portrétní cyklus nazvaný prostě – Voliči vytvořila Ivana Lomová, jedna z našich nejznámějších a nejzajímavějších současných malířek, v reakci na první volbu Miloše Zemana českým prezidentem, nabízené malby jsou provedeny ve f…

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)