Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 210656

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 13:09

    tempera, papír, 45,5 x 61,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Kameny

    Položka č.: 214021

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 10:12

    olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Pohled na Vysoké Tatry

    Položka č.: 214022

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 10:13

    olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Cesta v předjaří

    Položka č.: 214023

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 10:14

    olej, karton, 59,5 x 84,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 10:15

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Položka č.: 232931

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 19:56

    litografie, 13,2 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Koupaliště

    Položka č.: 235068

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 19:04

    uhel, kvaš, kombinovaná technika, papír, 2004, 50 x 69 cm, sign. vzadu, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Hodně štěstí!

    Položka č.: 217632

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 21:28

    litoofset, 13 x 12,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)