Svíce (Ex libris W.T.)

    Položka č.: 218850

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:26

    dřevoryt, 8 x 5,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 210656

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 12:10

    tempera, papír, 45,5 x 61,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Portrét ženy

    Položka č.: 221461

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2019 18:08

    olej, plátno, překližka, 58,5 x 47 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

    The Leg - Itimate Drama

    Položka č.: 209268

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:25

    litografie, 35,8 x 22,7 cm, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 213875

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 19:08

    olej, dřevo, 20,5 x 26,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Paní Zdislava

    Položka č.: 217600

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 19:36

    linoryt, 8 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 232931

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:06

    litografie, 13,2 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)