Položka č.: 228066

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 21:28

    litografie, 13,2 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Stojící žena

    Položka č.: 224191

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:36

    litografie, 60 x 33,8 cm, č. 132/300, PD popsáno: Hommage a Patrik Nagel, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Koupaliště

    Položka č.: 225179

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:20

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 210656

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2018 10:25

    tempera, papír, 45,5 x 61,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Dívka a voják

    Položka č.: 218007

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 01. 2019 15:15

    tempera, běloba, tuš, papír, 37,2 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Egyptské dobrodružství

    Položka č.: 218006

    Plánované ukončení: 03. 01. 2019 15:20

    tempera, běloba, tuš, papír, 33,5 x 25,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Třpytné slunce předků

    Položka č.: 217801

    Plánované ukončení: 03. 01. 2019 15:25

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Letní odpoledne

    Položka č.: 217053

    Plánované ukončení: 03. 01. 2019 15:30

    suchá jehla na japanu, 11,5 x 11,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 217052

    Plánované ukončení: 03. 01. 2019 15:35

    suchá jehla na japanu, 9,7 x 10,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Obléhání Olomouce

    Položka č.: 228055

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 20:54

    mědirytina, 28 x 31 cm, uprostřed slepený, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Dívka s hrozny a psíkem

    Položka č.: 206971

    Vyvolávací cena: 270 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 19:24

    litografie, 1830, 30 x 24,5 cm, lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír-ostřiženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 270 CZK (11 €)

    Stavení

    Položka č.: 219600

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 20:54

    olej, plátno, 19 x 27,5 cm, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)