Křeček (PF 1974)

    Položka č.: 232620

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:28

    dřevoryt, 6,2 x 7,7 cm, sign. DU (nečitelně), při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:57

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Partie z Brdských hor

    Položka č.: 221371

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:32

    olej, karton, 41 x 51 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Koupaliště

    Položka č.: 235068

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:04

    uhel, kvaš, kombinovaná technika, papír, 2004, 50 x 69 cm, sign. vzadu, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Ex libris Arne Laurin

    Položka č.: 231172

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 19:44

    litografie, 5 x 3,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Z grafické sbírky JUDr Karla Kropíka

    Položka č.: 231188

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 19:54

    litografie, 6 x 2,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)