Karel Brada

  • Karel Brada

    Jestřáb

    Položka č.: 226151

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:44

    lept, 17,8 x 13,3 cm, sign. PD K. Brada, PD značeno v desce KB, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)