Vladimír Gebauer

  • Vladimír Gebauer

    Výlet

    Položka č.: 234733

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:46

    olej, plátno, 1982, 55,1 x 66 cm, sign. DU Gebauer 82, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)