Jan Bružeňák

  • Jan Bružeňák

    PF 76 Mirko Riedl

    Položka č.: 226154

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:46

    litografie, 1975, 23,5 x 14,5 cm, sign. PD Bružeňák 75, č. 34/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)