Beduín
Položka č.: 274420Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:08
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 17 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Skicy
Položka č.: 217072Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:09
3x tuš, papír, 1931, 30 x 23 cm, 1x monogramováno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Mužský profil
Položka č.: 209409Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:10
tužka, papír, 30,3 x 22,6 cm, sign. PD Gors, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)