Václav Rabas

(1885-1954)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Strom

    Položka č.: 218097

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:01

    litografie, 1945, 32,2 x 43,5 cm, sign. LD Václav Rabas 45, č. 144/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Hlava ženy

    Položka č.: 239738

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:11

    lept, 1944, 15,7 x 11,8 cm, sign. PD Václav Rabas, rám, PF 1945, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)