Karel Černý

  • Karel Černý

    Kytice s kopretinami

    Položka č.: 233250

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:06

    olej, plátno, 60 x 50 cm, sign. PD KČerný, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)