Karel Černý

  • Karel Černý

    Cestička nad řekou

    Položka č.: 236799

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:03

    olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD K. Černý, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)