Karel Kostial
(1878-1943)
Malostranské náměstí
Položka č.: 281361Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:26
akvatinta, 40 x 40,5 cm, značeno PD v dece Kkostial, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)