Karel Šimůnek

(1869-1942)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Pudrující se dívka

    Položka č.: 202414

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2019 11:20

    akvarel, tužka, papír nalepený na sololitu, 1919, 100 x 80 cm, sign. LD K. Šimůnek 1919, roztržený, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)