Václav Špála

(1885-1946)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 281282

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:07

    litografie, 1930, 49 x 39,9 cm, sign. PD V. Špála, rám, S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)