Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie

    Položka č.: 224891

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:08

    tužka, papír, 1972, 22,5 x 31,5 cm, sign. PN Bělocvětov 72, Antikvariát Ostrovní, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 237997

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2019 18:45

    akvarel, běloba, tuš, papír, 16 x 41 cm, sign. LB Bělocvětov, rám, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy

    Položka č.: 238008

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:09

    tuš, papír, 19,8 x 16,4 cm, sign. PD Bělocvětov, zažloutlý a na několika místech dírkovaný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Postava u stolu

    Položka č.: 238047

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:00

    uhel, papír, 24,6 x 18 cm, sign. PD Bělocvětov, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Dáma

    Položka č.: 238046

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:01

    tuš, papír, 22,5 x 15,5 cm, sign. na zadní straně Bělocvětov, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 238045

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:02

    tužka, papír, 38 x 26 cm, sign. LD Bělocvětov, rám, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)