Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

SEZNAM AUTORŮ

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    ...jseš tam, kam jsi šel, ale kde jsi nechtěl být...

    Položka č.: 235911

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:18

    olej, akryl, karton, 1974, 49 x 48 cm, sign. PD Bělocvětov 74, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných umění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz předevš…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 75 000 - 83 000 Kč CZK

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 232978

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:12

    olej, plátno, karton, 1947, 25 x 18 cm, sign. DU Bělocvětov 1947, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský poloakt

    Položka č.: 237001

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:51

    tuš, papír, 1973, 29,5 x 20 cm, sign. LN Bělocvětov 73, rám, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Zahrada s plotem

    Položka č.: 237002

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:52

    kvaš, tuš, papír, 30 x 34,5 cm, sign. LD Bělocvětov, rám, vzadu ve výřezu pozůstalostní razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny Andreje Bělocvětova , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    V zrcadle

    Položka č.: 236310

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:11

    tuš, papír, 1978, 29 x 20 cm, sign. LN Bělocvětov 78, rám, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský akt

    Položka č.: 236311

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:12

    tuš, papír, 36 x 20 cm, sign. PD Bělocvětov, rám, na papíře několik skvrnek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ohebná dívka

    Položka č.: 236312

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:13

    tuš, papír, 18,6 x 25 cm, sign. PN Bělocvětov, rám, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook