• Trojan

    Sklízení sena

    Položka č.: 234154

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:06

    olej, plátno, 46,5 x 67 cm, sign. DP Trojan, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)