Hans Knoechl

(1850-1927)

  • Hans Knoechl

    (1850-1927)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 227508

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:24

    olej, lepenka, 14,7 x 20,4 cm, sign. PD H. Knoechl, rám, autor znám též jako Jan (Hanuš) Knöchel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)