Lukáš Orlita

(1974)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Vosí úl

    Položka č.: 236981

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:31

    akryl, plátno, 2008, 145 x 145 cm, sign. vzadu Orlita 2008, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)