Lukáš Orlita

(1974)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Srážka kruhů

    Položka č.: 227644

    Vyvolávací cena: 3.750 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:34

    kombinovaná technika, papír, 2011, 59,5 x 84 cm, sign. PD Lukasor 11, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.750 CZK (150 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Srážka kruhů

    Položka č.: 234389

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:46

    tempera, papír, 2011, 59,2 x 83,5 cm, sign. PD LukasOr11, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Brouk

    Položka č.: 234572

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:29

    akryl, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. PD Lukasor 11, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)