Jana Reinerová
Jana Reinerová
Kaliště
Položka č.: 249521Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:08
litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jana Reinerová
Třeboň
Položka č.: 255415Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:10
litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Jana Reinerová
Ještěd
Položka č.: 255416Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:12
litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jana Reinerová
Maják
Položka č.: 274203Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:16
litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/53, nepatrné pokrčení papíru při dolním a horním okraji mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Jana Reinerová
Cesta v Chlumu
Položka č.: 253966Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:42
litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jana Reinerová
Hradčanské náměstí
Položka č.: 281672Vyvolávací cena: 10.400 CZK (434 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:55
Aktuální cena: 10.400 CZK (434 €)
Jana Reinerová
Nový Svět
Položka č.: 281673Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:56
Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)