Jana Míčková

(1940-2020)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Masopust

    Položka č.: 281455

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:00

    akvarel, uhel, papír, 1955, 32 x 44 cm, sign. PD J. Krahulíková 1955, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)