Emanuel Dítě

(1862-1944)

  • Emanuel Dítě

    (1862-1944)

    Portrét muže

    Položka č.: 225614

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:09

    olej, plátno, 45,5 x 37 cm, sign. LD E. Dítě, rám, na rámu kovový štítek Prof. E. Dítě, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)