J. K. Jelínek

  • J. K. Jelínek

    Studené u Jílového (Jarní nálada)

    Položka č.: 227522

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:22

    olej, karton, 34 x 40 cm, sign. L. D. J. K. Jelínek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)