Jindřich Wielgus

(1910-1998)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Exlibris M. Oberthorová

    Položka č.: 234232

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 19:50

    litografie, 7,8 x 7,2 cm, sign. DU Wielgus, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)