Jindřich Wielgus

(1910-1998)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Labuť

    Položka č.: 230822

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:10

    lept, 1985, 14 x 20 cm, sign. DU Wielgus, č. 7/9, vzadu razítko Národní galerie v Praze, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Ptáci

    Položka č.: 230823

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:12

    lept, 1985, 18,2 x 11,8 cm, sign. DU Wielgus, č. 3/10, vzadu razítko Národní galerie v Praze, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Dva kohouti

    Položka č.: 230824

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:14

    lept, 1985, 11,5 x 18 cm, sign. DU Wielgus, č. 5/9, vzadu razítko Národní galerie v Praze, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Madona

    Položka č.: 236837

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:41

    linoryt, 1978, 21,5 x 11,5 cm, sign. DU Wielgus, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Madona

    Položka č.: 236838

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:42

    linoryt, 1978, 26,5 x 12,5 cm, sign. DU Wielgus, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)