Jindřich Wielgus

(1910-1998)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Madona

    Položka č.: 228850

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 19:04

    linoryt, 1978, 21,5 x 11,5 cm, sign. DU Wielgus, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Madona

    Položka č.: 228851

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 19:06

    linoryt, 1978, 26,5 x 12,5 cm, sign. DU Wielgus, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Položka č.: 228852

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 19:08

    litografie, 1974, 12 x 17 cm, sign. DU Wielgus, lehce zašpiněný, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)