Jindřich Veselka

(1927-2004)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesty v polích

    Položka č.: 226650

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:46

    olej, sololit, 50 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesta k vesnici

    Položka č.: 226651

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:48

    pastel, papír, 1967, 40 x 57 cm, sign. PD Jindřich Veselka 67, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)