Jindřich Veselka

(1927-2004)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Jabloně

    Položka č.: 212329

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:22

    olej, překližka, 48,5 x 68,5 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Vinice

    Položka č.: 214930

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:10

    olej, plátno, 40 x 60 cm, sign. PD Jindřich Veselka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)