Jindřich Veselka

(1927-2004)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Jabloně

    Položka č.: 212329

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 20:08

    olej, překližka, 48,5 x 68,5 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Vinice

    Položka č.: 214930

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 20:30

    olej, plátno, 40 x 60 cm, sign. PD Jindřich Veselka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Jiřinky

    Položka č.: 220047

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 19:18

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. PD Jindřich Veselka, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)