• Daněk

    Mýtina

    Položka č.: 281839

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:02

    olej, sololit, 1975, 26 x 33 cm, sign. LD Daněk 75, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)