Jiří Nečas

  • Jiří Nečas

    Výbuch

    Položka č.: 237082

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:52

    pastel, akvarel, papír, 1990, 38 x 28 cm, sign. PD, rám, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)