Miroslav Šilhán

(1910-1980)

  • Miroslav Šilhán

    (1910-1980)

    Kozákov z Kopaniny v Českém ráji

    Položka č.: 221029

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:16

    olej, karton, 16,5 x 43,5 cm, sign. LD Šilhán M., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)