Otto Jelen

(1898-?)

  • Otto Jelen

    (1898-?)

    Dívka s vědry

    Položka č.: 239572

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:25

    akvarel, tuš, papír, 1942, 60 x 47,5 cm, sign. PD O. Jelen 42, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)