Karel Oberthor

  • Karel Oberthor

    Krajina předvečerní

    Položka č.: 230134

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:39

    pastel, uhel, papír, 1963, 94 x 49 cm, sign. DU K. Oberthor 63, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 230135

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:40

    pastel, karton, 1962, 99,5 x 70 cm, sign. PD K. Oberthor 62, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID6838 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Don Quijot

    Položka č.: 230136

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:41

    pastelky, tužka, papír, 1964, 17,5 x 9,5 cm, sign. DU K. Oberthor 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Tři klauni

    Položka č.: 230645

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:01

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Karel Oberthor

    V zahradě ptáků ohniváků

    Položka č.: 230646

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:02

    litografie, 1973, 24,5 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 73, rám, č. 5/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Ryby

    Položka č.: 230647

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:03

    tuš, papír, 1951, 31,6 x 44,3 cm, sign. PD K. Oberthor 51, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Helfenburg

    Položka č.: 230648

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:04

    litografie, 1977, 21,5 x 46 cm, sign. DU K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Noční květy

    Položka č.: 230649

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:05

    litografie, 1969, 12,5 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 69, č. 114/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Sova

    Položka č.: 227334

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2019 15:55

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Oberthor

    Pastýř

    Položka č.: 227356

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2019 16:00

    monotyp, 1964, 44,5 x 20 cm, sign. DU K. Oberthor 64, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Oberthor

    Rybáři na Černém moři

    Položka č.: 231468

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2019 16:25

    litografie, 1968, 35 x 63,5 cm, sign. DU K. Oberthor 68, 94/100, mírně zašpiněný a při levém okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Karel Oberthor

    Latina

    Položka č.: 231362

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 16:10

    litografie, 1980, 13,3 x 18,4 cm, sign. DU K. Oberthor 80, kůň roku 1980, vítěz československého derby 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Karel Oberthor

    Latina

    Položka č.: 229128

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 23:12

    litografie, 1980, 13,2 x 18,3 cm, sign. DU K.Oberthor 80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Nelson

    Položka č.: 229129

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 23:14

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 232515

    Plánované ukončení: 14. 03. 2019 17:10

    litografie, 1958, 33,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, č. 64/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)