Jiří Táborský

  • Jiří Táborský

    Madona s dítětem

    Položka č.: 227399

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 11:00

    olej, plátno, 1951, 50 x 60 cm, sign. PD J. Táborský 1951, rám, vzadu věnování: Oldovi z přátelství věnuje Jirka Táborský, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)