Oldřich Jelínek

  • Oldřich Jelínek

    Lampa

    Položka č.: 236207

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:31

    tempera, běloba, tuš, papír, 1956, 30 x 55 cm, sign. PD O. Jelínek 56, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Oldřich Jelínek

    Korida

    Položka č.: 236611

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:05

    lept, akvatinta, akvarel, 1977, 21,2 x 27,8 cm, sign. DU O. Jelínek 77, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)