Jiří Mocek

  • Jiří Mocek

    Boží muka

    Položka č.: 195210

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:23

    akvarel, tuš, papír, 1965, 8,5 x 22 cm, sign. PD Mocek 65, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Mocek

    Dav

    Položka č.: 195211

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:24

    pero, tuš, papír, 1965, 17 x 11,5 cm, sign. PD Mocek 65, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

  • Jiří Mocek

    Položka č.: 195215

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:25

    tuš, papír, 1969, 28,5 x 22 cm, sign. PD Mocek 69, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)