Naďa Synecká

  • Naďa Synecká

    Čistý odraz

    Položka č.: 233688

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:54

    litografie, 29 x 45,5 cm, sign. PD Naďa Synecká, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)