L. Příhoda

  • L. Příhoda

    Podzimní krajina

    Položka č.: 232705

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:28

    olej, plátno, 40,5 x 60,3 cm, sign. PD L. Příhoda, vzadu zbytek nalepeného jmenného seznamu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)