Josef Hodek

(1944-2003)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Akt s knihou ( Exl J. Živný)

    Položka č.: 240210

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:00

    dřevoryt, 1929, 8,5 x 5,6 cm, sign. PD JosefHodek 1929, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Dívka se zrcadlem

    Položka č.: 240224

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:14

    pastel, litografie, papír, 1966, 13 x 15,5 cm, sign. PD JosefHodek 66, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)