Roman Quido Kocian

(1908-1981)

  • Roman Quido Kocian

    (1908-1981)

    Vesnice

    Položka č.: 235971

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 19:18

    olej, plátno, 1935, 85 x 97 cm, sign. PD Quido Roman Kocian 1935, rám, autor nabízené položky studoval na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze užité a monumentální malířství u prof. A. Hofbauera, grafiku u prof. J. Bendy a mozaiku u prof. St. Ulmana. Ve svém díle se nechal inspirovat převážně pr…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Odhadní cena: 22 000 - 25 000 Kč CZK