Franz Maschek

(1790-1862)

  • Franz Maschek

    (1790-1862)

    Portrét

    Položka č.: 235197

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:25

    olej, plátno, 74 x 60 cm, sign. LD F. Maschek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)