Sylvie Choisnel

  • Sylvie Choisnel

    Pes

    Položka č.: 235198

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:14

    olej, plátno, 2008, 78 x 57 cm, sign. LD S. Choisnel 2008, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)