Eugenio Benvenuti

(1881-1959)

  • Eugenio Benvenuti

    (1881-1959)

    Benátky

    Položka č.: 235199

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:06

    akvarel, papír, 29 x 14 cm, sign. PD E. Benvenuti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)