Jan Mika

  • Jan Mika

    Labyrinthus

    Položka č.: 235204

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:26

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. a popsáno na zadní straně, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)