• Marwal

    Položka č.: 236712

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:36

    olej, plátno, 1937, 16 x 21 cm, sign. PD Marwall 1937, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)