R. Linhart

  • R. Linhart

    U Svídnice, Chrudimsko

    Položka č.: 237228

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:40

    olej, karton, 1931, 48,5 x 63 cm, sign. LD R. Linhart 31, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)