Jaroslav Valečka

(1972)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Položka č.: 236772

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:36

    litografie, 2009, 37 x 54 cm, sign. DP J. Valečka 2009, č. 29/ 100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)