Jaroslav Valečka

(1972)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Trojice

    Položka č.: 204580

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:08

    litografie, 2009, 38 x 26 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad přehradou

    Položka č.: 207460

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:34

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bíle molo

    Položka č.: 213169

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:39

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Trojice

    Položka č.: 220663

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:04

    litografie, 2009, 38 x 26 cm, sign. PD J. Valečka , č. 114/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Položka č.: 234477

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:34

    litografie, 26x 42 cm, sign. DP J. Valečka , č. 2/ 100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    U jezera

    Položka č.: 234478

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:35

    litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 50/60, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Položka č.: 234479

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:36

    litografie, 26,5 x 65 cm, sign. PD J. Valečka, č. 79/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Molo

    Položka č.: 234482

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:39

    litografie, 33 x 52,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 55/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Položka č.: 236772

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:36

    litografie, 2009, 37 x 54 cm, sign. DP J. Valečka 2009, č. 29/ 100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)