Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Překvapení

    Položka č.: 230059

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:50

    litografie, 31 x 19,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Akt s plédem

    Položka č.: 240228

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:18

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v černém

    Položka č.: 240805

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:18

    litografie, 10,5 x 7,2 cm, sign. DU L Jiřincová , poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Růže s monogramem AH

    Položka č.: 240806

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:20

    lept, 6,5 x 4,8 cm, sign. DU L Jiřincová , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 240807

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:22

    lept, 4 x 2,5 cm, sign. DU L Jiřincová , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 240808

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:24

    litografie, 4,1 x 3,7 cm, sign. DU L Jiřincová , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Oko

    Položka č.: 240809

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:26

    litografie, 4,3 x 3,3 cm, sign. DU L Jiřincová , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    In Memoriam

    Položka č.: 240810

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:28

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 240811

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:30

    litografie, 12,5 x 5,3 cm, sign. PD L Jiřincová , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Kočka

    Položka č.: 240812

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:32

    barevná litografie, 9 x 6,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 239478

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:51

    4 x lept, cca 8 x 9,6 až 16 x 12 cm, všechny sign. L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů ( Dívka s knihou, Dívka s listem, Portrét)

    Položka č.: 239479

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:52

    3 x lept, 13 x 9,5 a 14,5 x 9,5 a 13,8 x 9 cm, všechny sign. L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů ( Akt s motýli, Dívka s rouškou, Dívka s květy)

    Položka č.: 239480

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:53

    3 x lept, 15,5 x 7,5 a 13 x 8,5 a 10,5 x 7,4 cm, všechny sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dívky

    Položka č.: 239481

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:54

    akvatinta, 1950, 31,3 x 23,8 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, rám, č. 1/12, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 239642

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:35

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Růže, Strom, Dívka s rouškou)

    Položka č.: 239761

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:34

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

    Položka č.: 239762

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:35